HAKKIMDA

2002 yılında insan ve insan ruhunun ihtiyacı olan sağlık, mutluluk ve tamlık hissini oluşturmasına yardımcı olmak için yola çıktım. 6 yıl önce Renk analizi ile Renklerin gücünü, herkesin ve her şeyin birbiriyle nasıl bağlantıda olduğunu göstermeye başladım. Renk analiz ve bireysel çalışmalarımda Renk bilincini geliştirerek elde edilen öz- farkındalığının önemini anlatmaktayım. Real olan size ait olan Yaşam Yolu renginizi keşfedip birlikte harika bir serüvene çıkıyoruz. Bu sayede sizlere uygun olan mesleği ortaya çıkartıyorum. Neden, niçin sorularına ve koşullara neden belirli bir tarzda yanıt verdiğinizi bilip anlamanıza yardımcı oluyorum.

Renk paletindeki renkleri tercüme ederek bilinçli olarak isteklerinize kavuşmanız için nokta atışları yaptırmaktayım. Renk analiz sayesinde ‘’Renk Haritanızı’’ oluşturarak karşılıklı olarak başlattığım terapi sürecini yürütmekteyim. Kişilerin temel, karanlık ve üstün özelliklerini kendisine ait olan rengi ile meydana çıkartıp etkili ve dikkat edilmesi gereken yaşam için olumlamaların olduğunu hatırlatmaktayım. Renklerle birlikte yol almanın zevkini eğitimlerde, atölye çalışmalarımda, seminerlerimde ve bireysel çalışmalarımda siz renk severlere aktarıyorum.

Hayatı, sağlığı, mesleği, ilişkide uyumu ve hedeflerimize kolaylıkla ulaşabilmek için YAŞAM YOLU ve RENKLERİN özelliklerini bilmek yolunuza ışık tutacaktır.

Ayşe Ayşen Bulut

insta
facebook
youtube-logo-png-picture-13
linkedin
insta
facebook
youtube-logo-png-picture-13
linkedin